UWAGA!!!! Komunikat w sprawie konkursu

Foto:
Przeczytanie artykułu zajmie Ci 1 minutę

UWAGA!!!! Komunikat w sprawie konkursu

Szanowni Państwo, drodzy zgłaszający projekty i głosujący.

W nocy z 22 na 23 czerwca 2017 odnotowaliśmy zdarzenie, które zakwalifikowaliśmy jako próbę oszustwa w organizowanym przez nas konkursie. 
Polegała ona na masowym oddaniu dużej liczby głosów przez głosujących z dwóch adresów IP z użyciem maili tymczasowych. Głosy te zostały oddane w dużej części na jeden z projektów, ale po dokładnym sprawdzeniu okazało się, że problem ten wystąpił też w kilku innych projektach. Głosy te decyzją organizatora konkursu zostały zdyskwalifikowane jako sprzeczne z ideą uczciwej rywalizacji i nie będą brane pod uwagę. Zdecydowaliśmy tak ze względu na to, że ewidentne jest to, że maile tymczasowe nie są odpowiednikiem adresu mailowego identyfikującego internautę, a zarazem pozwalającego na powiązanie go z realną osobą. 
Strony oferujące maile tymczasowe tworzone są w szczególności właśnie do stosowania w konkursach internetowych - co zaznaczone jest w opisie działalności serwisu z domeny którego otrzymaliśmy przeważającą liczbę zgłoszeń. Słowem jest to metoda stworzenia dowolnej liczby anonimowych maili, które mogą w szybki sposób pomóc oddać dużą liczbę głosów w konkursie. 
W razie zastrzeżeń do ww. decyzji oraz jej efektów proszę o zgłaszanie zażaleń i reklamacji na adres mailowy organizatora konkursu. W zgłoszeniu prosimy o podanie danych kontaktowych (Imienia, Nazwiska, adresu pocztowego, adresu mailowego podstawowego, adresu mail z którego zostało oddane zgłoszenie, którego dotyczy reklamacja, oraz opisu zastrzeżeń). 

Życzymy powodzenia w konkursie

Niech wygra najlepszy, w uczciwej rywalizacji! :)

z poważaniem
Organizatorzy.


Strona została utworzona dzięki dofinansowaniu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jej treść odpowiada wyłącznie Fundacja na rzecz Rozwoju Polskiego Rolnictwa.